KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581498
nr 1358 1498
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1956,19x22cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:13:59
100 kr
150 kr
250 kr